Sākums : Brokeru pakalpojumi : Parāda vērtspapīri

Parāda vērtspapīri

AS Expobank nodrošina klientu darbu starptautiskajā eiroobligāciju tirgū un lielākajā daļā lokālo parāda instrumentu tirgos, tai skaitā arī ASV, ES un Krievijas tirgos.
 
AS Expobank ir viens no aktīvākajiem eiroobligāciju tirgus dalībniekiem Baltijā, gan sava vērtspapīru portfeļa pārvaldīšanas ziņā, gan arī nodrošinot klientu operācijas ar valsts, municipālajām un korporatīvajām eiroobligācijām.
 
Īpaši specializējamies uz attīstības valstu emitentu eiroobligācijām, tajā skaitā Krievijas, Ukrainas un Kazahstānas: daļai no šī reģiona emitentiem banka spēlē market-maker lomu. Plašs tirdzniecības partneru tīkls, komandas pieredze un profesionālisms palīdz klientiem nodrošināt:
  • Labākās cenas pie maksimāli operatīvas rīkojumu izpildes;
  • Tirdzniecību ar zemas likviditātes laidieniem;
  • Papildus likviditāti pateicoties Bankas portfelim;
  • Piedalīšanos vērtspapīru sākotnējās izvietošanās (IPO), izsolēs un piedāvājumos.
AS Expobank piedāvā saviem klientiem izdevīgus noteikumus papildus finansējumam pret parāda instrumentu ķīlu un vērtspapīru īso pārdošanu ar REPO/REVERSE REPO darījumu palīdzību.
 
Priecāsimies sniegt Jums atbildes uz Jūsu jautājumiem par finanšu tirgu perspektīvām, tirdzniecību un brokeru pakalpojumiem. Brokeru operāciju pārvaldes kontakttālruņi:+371 66155777 un +7 495 2499024, e-pasts: broker@expobank.eu.  
AS Expobank sniedz brokeru pakalpojumus saskaņā ar Eiropas Savienības MiFID direktīvu. Saistībā ar tirdzniecības konta atvēršanas jautājumiem Jūs variet vērsties pie Jūsu klientu apkalpošanas menedžera. Dokumentus, kas reglamentē mūsu sadarbību, Jūs atradīsiet sadaļā Noteikumi.
 
 
Brokeru operāciju pārvalde
+371 66155777, +7 495 2499024
broker@expobank.eu

 AS Expobank
Kr. Valdemāra iela 19
Rīga, LV-1010, Latvija
(+371) 67043510
info@expobank.eu
I-Banka Latvija