Sākums : Uzņēmumiem : Maksājumu kartes

Maksājumu kartes

 
Lai nodrošinātu pieeju uzņēmuma līdzekļiem bankas kontā 24 stundas diennaktī AS Expobank piedāvā izmantot starptautisko kredītkarti MasterCard Gold. Tā ir viedkarte (ar mikroshēmu un magnētisko celiņu), tātad mūsdienīga un īpaši droša lietošanai. Maksājumu kartes konta valūta pēc izvēles var būt ASV dolāri vai eiro.
 
Viedkartes īpašnieks:
  • iegūst augstāku norēķinu drošību,
  • var norēķināties ātrāk, bez parakstīšanās uz čeka, ievadot tikai PIN kodu,
  • var izmantot kartes arī veikalos, kas nav sagatavoti datu nolasīšanai no mikroshēmas, jo karti var apkalpot arī, nolasot magnētisko celiņu.
Īpaši ērti ir lietot maksājumu kartes dodoties komandējumā vai ceļojumā uz ārzemēm. Izmantojot maksājumu kartes, būsiet pasargāti no liekiem izdevumiem un sarežģījumiem, kas saistīti ar skaidras naudas maiņu ceļojumu laikā. Norēķinoties ar karti ārzemēs, nauda automātiski tiks konvertēta attiecīgās valsts valūtā.
 
Korporatīviem klientiem piedāvājam individuālu karšu apkalpošanu uzņēmumiem. Ņemot vērā katra uzņēmuma darbības veidu un specifiku, varam piedāvāt vispiemērotāko karšu veidu un to apkalpošanas noteikumus. Korporatīvās kartes atvieglo uzņēmuma saimniecisko, reprezentācijas, komandējumu un citu izdevumu apmaksas un grāmatvedības uzskaites kārtību, jo visi darījumi tiek atspoguļoti ikmēneša konta izrakstā.
 
Maksājumu kartes īpašniekiem banka sniedz iespēju pieslēgties INTERNETBANKAS sistēmai skatīšanās režīmā bez maksas.
 
  • Ar maksājumu kartēm Jūs varat:
  • ātri un ērti norēķināties par precēm un pakalpojumiem visā pasaulē, 
  • nedomājot par valūtas konvertāciju, veikt pirkumus ārzemēs, 
  • izņemt skaidru naudu no bankas automātiem visā pasaulē, 
  • saņemt ieskaitījumus kartes kontā, 
  • aplūkot kartes konta atlikumu banku automātos Latvijā.
 
 

 

Jebkurā diennakts laikā zvaniet First Data International uzņēmuma Latvijā palīdzības dienestam pa tālruni (+371) 6 7092 555:
·         Ja ir pazudusi vai nozagta maksājumu karte
·         Ja nepieciešama profesionāla konsultācija par POS terminālu vai jebkuru citu ar maksājumu karšu lietošanu saistītu jautājumu


AS Expobank
Kr. Valdemāra iela 19
Rīga, LV-1010, Latvija
(+371) 67043510
info@expobank.eu
Kipras filiāle
I-Banka Latvija I-Banka Kipra
_