Sākumlapa
19.02.2019, 11:30:55 
 
Valūtas maiņa bezskaidrā naudā
Pērk  Pārdod
EUR/USD 1.11 1.151
GBP/USD 1.273 1.311
USD/CHF 0.985 1.02
USD/RUB 64.2 68.17
Visas valūtas
 
 

Jauns akcionārs

Cienījamie klienti,
 
Informējam Jūs, ka ir noslēgts darījums par Bankas 100% akciju pārdošanu starp ОАО МДМ Банк un Igoru Kimu.
 
Latvijas Finanšu un Kapitāla Tirgus Komisija šī gada 26.janvārī deva piekrišanu tam, lai Igors Kims kļūtu par vienīgo Bankas akcionāru, savukārt 2012.gada 9.februārī tika veiktas attiecīgās izmaiņas Bankas akcionāru reģistrā.
 
Izmaiņas akcionāru sastāvā paver Bankas jaunas iespējas attīstīt un paplašināt finanšu pakalpojumu sniegšanu:
  • banka plāno attīstīt kvalitatīvu "Private Banking" pakalpojumu, kā arī sniegt konsultācijas uzņēmumu pirkšanas/pārdošanas un apvienošanas darījumos gan Latvijā, gan ārvalstīs;
  • šogad ieviesīsim jaunu Internet-bankas sistēmu;
  • ņemot vērā jaunā akcionāra starptautiskā biznesa iespējas, mēs sniegsim atbalstu mūsu klientiem, Latvijas Republikas rezidentiem, jaunu sadarbības partneru piesaistīšanai un piedāvāsim instrumentus eksporta kanālu attīstībai NVS un Eiropas valstīs.
Banka saglabās savus pamatprincipus risku pārvaldības politikā – konservatīva un sabalansēta aktīvu un pasīvu pārvaldība. Mēs joprojām nodrošināsim augstu bankas kapitalizāciju un likviditāti. Banka turpina izvietot piesaistītos līdzekļus augsti likvīdos aktīvos – īstermiņa ieguldījumos kredītiestādēs ar augstu kredītreitingu, pie tā saglabājot risku diversifikācijas principu.
 
Banka arī turpmāk izmantos savu sekmīgo pieredzi finanšu pakalpojumu sniegšanā korporatīviem klientiem NVS un Eiropas valstīs.
 
AS Expobank viens no galvenajiem uzdevumiem ir saglabāt attīstību, kas sevī ietver kompleksu finanšu pakalpojumu sniegšanu, apvienojot Eiropas labāko banku biznesa standartus, individuālu pieeju katram klientam un klientu vajadzību precīza izpratne.
           
AS Expobank katram Klientam izsaka pateicību par veiksmīgu sadarbību nu jau vairāk kā 20 gadu garumā!
 
AS Expobank bija un paliek Jūsu uzticīgs finanšu partneris!
 
Ar cieņu,
AS Expobank

« Atpakaļ


AS Expobank
Kr. Valdemāra iela 19
Rīga, LV-1010, Latvija
(+371) 67043510
info@expobank.eu
I-Banka Latvija
_