Sākumlapa
17.01.2019, 17:33:05 
 
Valūtas maiņa bezskaidrā naudā
Pērk  Pārdod
EUR/USD 1.119 1.16
GBP/USD 1.272 1.31
USD/CHF 0.975 1.009
USD/RUB 64.56 68.56
Visas valūtas
 
 

AS LTB Bank iegūst jaunu nosaukumu – AS Expobank

AS LTB Bank iegūst jaunu nosaukumu – AS Expobank
No Trešdienas, 2.maija, AS LTB Bank sāk strādāt ar jaunu zīmolu – AS Expobank.
AS Expobank valdes priekšsēdētājs Māris Avotiņš norāda: „Līdz ar skanīga un starptautiska zīmola iegūšanu mēs esam pilnībā noslēguši šī gada sākumā notikušo bankas akcionāra maiņas procesu. Ņemot vērā bankas darbības raksturu, kas ir vērsta uz starptautisku korporāciju apkalpošanu, mēs izvēlējāmies viegli atpazīstamu un starptautiski skanīgu nosaukumu, kas apstiprina Expobank piederību globālajam finanšu pakalpojumu tirgum.
Jaunais zīmols Expobank lieliski papildinās jaunos bankas attīstības virzienus: Private Banking, Corporate finance un atbalsta sniegšanu mūsu klientiem, Latvijas Republikas rezidentiem, jaunu sadarbības partneru piesaistīšanā, kā arī jaunu eksporta kanālu attīstībai NVS un Eiropas valstīs. Šī gada vidū klienti varēs novērtēt bankas jauno Internetbankas sistēmu, kas tiek izstrādāts kā mūsdienīgs, ergonomisks un drošs instruments attālinātai bankas pakalpojumu izmantošanai.”
AS Expobank logo precīzi atspoguļo bankas pamatvērtības – mūsdienīga, droša un augsti efektīva finanšu institūcija, kas apvieno Eiropas labāko banku biznesa standartus.
Internetā turpmāk būsim pieejami vietnē www.expobank.eu, e-pasta adrese saziņai ar banku: info@expobank.eu
Bankas reģistrācijas numurs, juridiskā adrese un SWIFT kods netiek mainīts. Klientiem tiek saglabāti līdzšinējie kontu numuri.
AS Expobank šī gada 31.martā bija 12.lielākā Latvijas komercbanka pēc klientu noguldījumu apmēra, tai ir klientu apkalpošanas centrs Rīgā un filiāle Kipras Republikā, kas sniedz pilnu bankas pakalpojumu klāstu.
 
AS Expobank Jūsu uzticamais partneris!
 
Ar cieņu,
AS Expobank

« Atpakaļ


AS Expobank
Kr. Valdemāra iela 19
Rīga, LV-1010, Latvija
(+371) 67043510
info@expobank.eu
I-Banka Latvija
_