Sākums : Brokeru pakalpojumi

Brokeru pakalpojumi

AS Expobank sniedz profesionāliem klientiem pilnu brokeru pakalpojumu klāstu, nodrošinot tiem tehnoloģiski komfortablu darbu ar visām finanšu instrumentu kategorijām, maksimālo ģeogrāfisko segumu no vienota tirdzniecības konta, kā arī pilnu brokeru blakus pakalpojumu spektru.
 
AS Expobank klientiem ir pieejami (starptautiskajos un lokālos finanšu tirgos):
AS Expobank sniedz arī pilnu brokeru blakus pakalpojumu klāstu:
  • Profesionālās tirdzniecības platformas, kuras papildus mūsu brokeru pakalpojumiem nodrošina tiešo diennakts piekļuvi vērtspapīru tirdzniecībai praktiski visos biržu tirgos ar visaptverošu analītisko instrumentu klāstu
  • Papildu finansējums tirdzniecības potenciāla operatīvai palielināšanai vai kreditēšanai pret finanšu instrumentu ķīlu ar pievilcīgiem nosacījumiem
Profesionāļu komanda un partnerattiecības ar vadošām finanšu institūcijām visā pasaulē nodrošina dažādu investīciju stratēģiju un profesionālo klientu prasību īstenošanu, piedāvājot tiem maksimāli konkurētspējīgus tarifus un augstus apkalpošanas standartus.
 

Priecāsimies sniegt Jums atbildes uz Jūsu jautājumiem par finanšu tirgu perspektīvām, tirdzniecību un brokeru pakalpojumiem. Brokeru operāciju pārvaldes kontakttālruņi: +371 66155777, e-pasts:broker@expobank.eu.
 

AS Expobank sniedz brokeru pakalpojumus saskaņā ar Eiropas Savienības MiFID direktīvu. Saistībā ar tirdzniecības konta atvēršanas jautājumiem Jūs variet vērsties pie Jūsu klientu apkalpošanas menedžera. Dokumentus, kas reglamentē mūsu sadarbību, Jūs atradīsiet sadaļā “Noteikumi”.

 

Brokeru operāciju pārvalde
+371 66155777

broker@expobank.euAS Expobank
Kr. Valdemāra iela 19
Rīga, LV-1010, Latvija
(+371) 67043510
info@expobank.eu
I-Banka Latvija