Sākums : Privātpersonām : Valūtas darījumi

Valūtas darījumi

AS Expobank saviem klientiem piedāvā veikt valūtas maiņas (konvertācijas) darījumus, kā arī nākotnes un mijmaiņas valūtu darījumus ar mērķi nodrošināties pret iespējamām negatīvām valūtu tirgus svārstībām.

Valūtas maiņu Jūs varat veikt gan ierodoties bankā, gan arī izmantojot attālinātās kontu pārvaldes sistēmas. Klients var pa tālruni sazināties ar bankas valūtu dīleri, lai vienotos par valūtas maiņas kursu. Ja valūtas konvertācija tiek veikta bez saskaņošanas ar bankas valūtu dīleri, tad darījums notiek pēc bankas noteiktā maiņas kursa darījuma brīdī.

Banka Jums piedāvās visizdevīgāko valūtas maiņas kursu dažāda veida darījumiem kā SPOT, FORWARD, SWAP un citiem darījumiem ar dažādiem piegādes termiņiem.

SPOT (TODAY, TOMORROW) ir vienas valūtas maiņa pret citu valūtu ar norēķiniem līdz divām darba dienām.

FORWARD  ir nākotnes valūtas  maiņas darījums, kurā Jūs apņematies mainīt  noteiktu valūtas daudzumu pret kādu citu valūtu pēc noteikta valūtas kursa nākotnē, tādējādi izvairoties no nevēlamām kursa svārstībām. Nofiksējot nākotnes valūtas maiņas kursu, Jūs samazināt valūtas kursu svārstības risku (hedžēšana).

SWAP  ir  valūtas mijmaiņas darījums,  kurā klients pērk vai pārdot vienu valūtu par citu valūtu pēc darījuma sākumkursa ar nosacījumu atpārdot vai atpirkt pirmo valūtu pēc darījuma beigu kursa nākotnē, kur abi kursi tiek noteikti darījuma noslēgšanas dienā .
Jūs varat veikt arī skaidras naudas valūtu maiņas darījumus un pasūtīt  naudas banknotes.

Ja Jums rodas jautājumi, mūsu speciālisti sniegs nepieciešamās konsultācijas un informāciju par situācijas raksturojumu valūtu tirgū, interesējošiem valūtu kursiem un konvertēšanas noteikumiem.
 
Papildu  informāciju Jūs varat saņemt pa tālr. (+371) 67043539.

 

Nepieciešamo informāciju Jūs varat atrast sadaļā Noteikumi.
Ar Bankas operāciju un finanšu pakalpojumu tarifiem Jūs varat iepazīties sadaļā Tarifi.
 

 AS Expobank
Kr. Valdemāra iela 19
Rīga, LV-1010, Latvija
(+371) 67043510
info@expobank.eu
I-Banka Latvija SmartDeposit
_