Sākumlapa
07.05.2021, 21:30:09 
 
Valūtas maiņa bezskaidrā naudā
Pērk  Pārdod
EUR/USD 1.194 1.237
GBP/USD 1.378 1.42
USD/CHF 0.883 0.915
USD/RUB 71.58 76.01
Visas valūtas
 
 

Expobank apkalpo klientus klātienē tikai ar iepriekšējo pieteikšanos

12.10.2020, 13:28

Turpinot ievērot piesardzības pasākumus COVID-19 izplatības ierobežošanai un rūpējoties par savu klientu un darbinieku veselību, sākot no 12.10.2020. AS Expobank aicina izmantot attālinātās saziņas iespējas un banku klātienē apmeklēt tikai nepieciešamības apstākļos, piesakot apmeklējumu iepriekš.

Lūdzam sazināties ar banku, zvanot pa tel.nr.  +371 67043500 vai +371 67043510, vai rakstot uz e-pastu: info@expobank.eu.

Maksājuma rīkojumi un valūtas konvertācijas pieteikumi, kas nosūtīti, izmantojot internetbanku, tiks apstrādāti ikdienas režīmā.

 

Par AS Expobank darba laiku maija svētkos

28.04.2021, 15:19

Informējam, ka sakarā ar Valsts svētkiem – Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu, 3. un 4. maijs ir brīvdienas, savukārt sestdiena, 8.maijs, ir darba diena. Brīvdienās AS Expobank nestrādās, maksājumu uzdevumi netiks izpildīti.
Lūdzu ņemt vērā augstāk minēto informāciju, plānojot savu darbu, un informējiet par to savus sadarbības partnerus.
 
Priecīgus svētkus!

Expobank refinansē kredītu saistības 2,2 miljonu eiro apmērā ražošanas uzņēmumam Valmierā

20.04.2021, 14:20

AS Expobank parakstīja līgumus par līdz šim apjomīgāku refinansēšanas projektu ražošanas uzņēmumam ārpus Rīgas – tika refinansētas kredītsaistības 2,2 miljonu eiro apmērā Valmierā strādājošajam uzņēmumam SIA V.L.T.

Eksperti: pārdomāti un ērti risinājumi mudinās sabiedrību finanšu darījumus uzticēt tehnoloģijām

08.04.2021, 12:44

Pārdomāti, ērti lietojami un ātras darbības risinājumi arvien vairāk mudinās cilvēkus savus finanšu darījumus uzticēt tehnoloģijām, pilnībā atsakoties no skaidras naudas lietošanas, pārliecināti finanšu un IT nozaru pārstāvji, vērtējot aizvadīto gadu COVID-19 pandēmijas zīmē. Virtuālos norēķinus veicinās arī darbs no mājām, kas šodien un turpmāk būs realitāte lielai daļai strādājošo.

 

Expobank un Norstat aptauja: finanšu tehnoloģiju risinājumiem pilnībā uzticas 14% iedzīvotāju

30.03.2021, 15:49

Arvien lielāku popularitāti gan Latvijā, gan pasaulē gūst finanšu tehnoloģiju risinājumi (FinTech) dažādiem naudas darījumiem, tomēr tikai 14% Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka pilnībā uzticas FinTech risinājumiem, ja runa ir par naudas darījumu pārvaldīšanu – norēķiniem, pārskaitījumiem, uzkrājumiem un tamlīdzīgi.

Par AS Expobank darba laiku Lieldienās

30.03.2021, 12:35

Informējam par izmaiņām AS Expobank darba režīmā Lieldienu brīvdienu laikā:

2. un 5.aprīlī – brīvdienas. Banka nestrādās, maksājumu uzdevumi netiks izpildīti.

Lūdzam ņemt vērā šo informāciju, plānojot savu darbu, kā arī informēt par to savus sadarbības partnerus.

Izmaiņas tarifos sakarā ar faktoringa ieviešanu

22.03.2021, 15:53

Informējam, ka sakarā ar bankas jaunā produkta – faktoringa ieviešanu,  2021. gada 22. martā spēkā stāsies izmaiņas Bankas tarifos juridiskām personām LR rezidentiem.
Visas izmaiņas tarifos var apskatīties šeit.

Ar cieņu,
AS Expobank

AS Expobank pievienojas finanšu salīdzināšanas platformas Altero.lv sadarbības partneru lokam

15.03.2021, 12:49

 

2021. gada martā AS Expobank pievienojas Altero finanšu salīdzināšanas platformas partneru lokam. Bankas pievienošanās Altero.lv platformai papildina lielāku investīcijas projektu finansēšanas pieejamību platformas klientiem.

Expobank piešķīrusi finansējumu 7,3 miljonu eiro apmērā InDi biznesa centra refinansēšanai

23.02.2021, 10:43

Refinansējot kredītsaistības 7,3 miljonu eiro apmērā, AS Expobank turpina stiprināt korporatīvo kreditēšanu vietējā tirgū.  Darījuma partneris ir nekustamā īpašuma attīstītājs SIA “Ganību dambja biznesa centrs”, kam pieder biznesa centrs InDi Rīgā, Uriekstes ielā.

Expobank termiņnoguldījumu pakalpojums kļūst vēl pieejamāks

22.02.2021, 08:22

Ņemot vērā klientu ierosinājumus, tirgus izmaiņas un pieprasījumu, no 2021. gada 22. februāra AS Expobank samazina minimālo noguldījuma summu no 5 000 līdz 1 000 EUR un USD valūtā. Izmaiņas paredz arī klientiem izdevīgākas noguldījumu izvietošanas procentu likmes USD valūtā.

“AS Expobank ir bagāta pieredze termiņnoguldījumu piesaistē, tas vēsturiski ir bijis pieprasīts bankas pakalpojums, jo mēs spējam piedāvāt vienas no izdevīgākajam procentu likmēm tirgū. Mūsu īpatnība un prioritāte ir kvalitatīvu ilgtermiņa attiecību veidošana, tāpēc, ieklausoties klientu ierosinājumos, esam raduši iespēju piedāvāt elastīgākus noguldījumu izvietošanas nosacījumus,” komentē AS Expobank valdes loceklis Vasilijs Karpovs.

Ar visiem termiņnoguldījumu izvietošanas nosacījumiem aicinām iepazīties šeit.

Izmaiņas tarifos

17.02.2021, 16:10

Informējam, ka 2021. gada 26. februārī spēkā stāsies izmaiņas Bankas tarifos fiziskām personām LR rezidentiem un nerezidentiem, kā arī juridiskām personām LR rezidentiem.
Visas izmaiņas tarifos var apskatīties šeit.

Ar cieņu,
AS Expobank

SmartDeposit – AS Expobank izveidotā platforma pilnībā attālinātai termiņnoguldījumu izvietošanai

19.01.2021, 10:47

2021. gada janvārī AS Expobank ievieš Latvijas tirgū unikālu finanšu tehnoloģiju platformu termiņnoguldījumu izvietošanai tiešsaistē.

SmartDeposit risinājums paredz pilnībā attālinātu procesu – klients pats var izvēlēties noguldījuma termiņu, identificēt savu personību, noslēgt līgumu ar banku attālināti un pārskaitīt izvēlēto naudas summu uz noguldījuma kontu. Nevienā no procesa posmiem nav nepieciešams sazināties ar banku telefoniski vai doties uz to klātienē – viss tiek paveikts tehnoloģiju platformā www.smartdeposit.lv. Kā jau tehnoloģiskam risinājumam, tam nav arī noteikta “darba laika” – darbības platformā klients var veikt jebkurā sev ērtā laikā.

AS Expobank kļūst par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru

14.01.2021, 12:47

2021. gada 11. janvārī AS Expobank pievienojās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru lokam.

Kļūstot par LTRK biedru, banka pauž gatavību paplašināt savu partneru loku vietējā tirgū ar mērķi veicināt biznesa attīstību un stiprināt Latvijas valsts ekonomiku kopumā, kā arī sniegt atbalstu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedriem finanšu piesaistīšanā un strukturēšanā. AS Expobank ilggadējā pieredze starptautisko klientu apkalpošanā noderēs vietējiem klientiem starptautisko kontaktu dibināšanā un eksporta veicināšanā.

Valūtu brīvdienas 2021. gadā (USD, EUR, RUB)

13.01.2021, 12:09

Informējam par brīvdienām un svētku dienām USD, EUR un RUB valūtām 2021. gadā.

AS Expobank valdes priekšsēdētājs R. Legzdiņš: Krīze mudina aktīvāk domāt par nākotni

AS Expobank valdes priekšsēdētājs R. Legzdiņš: Krīze mudina aktīvāk domāt par nākotni

08.01.2021, 10:35

Rolands Legzdiņš, AS Expobank valdes priekšsēdētājs

 

Ekonomiskā recesija, pieaugošs bezdarbs un nedrošība par nākotni – to daudzi vēlētos likt kā pirmos uzsvarus, kad tiek vaicāts par aizvadītā gada norisēm un to vērtējumu. Tomēr tas nav tik viennozīmīgi. Krīze nevienu neiepriecina un nepadara laimīgu, taču vienlaikus krīze liek domāt, meklēt risinājumus, jaunus paņēmienus darba un dzīves ritma uzturēšanai.

Tiešsaistes pirkumi kļūst arvien drošāki

17.12.2020, 15:12

Saskaņā ar Otrās Eiropas Savienības maksājumu pakalpojumu direktīvas (PSD2) prasībām no 2021. gada 1. janvāra, veicot tiešsaistes maksājumus, izmantojot maksājumu kartes, tiks nodrošināts stingrāks klientu aizsardzības (autentifikācijas) līmenis.

Katrs tiešsaistes norēķins būs jāapstiprina ar klienta pastāvīgo paroli un kodu, kas nosūtīts uz mobilo tālruni.

AS Expobank finansētājā projektā “Rietumu apartamenti” pārdota vairāk nekā puse dzīvokļu

11.12.2020, 12:52

 

Šī gada oktobra beigās Liepājas klusajā centrā ekspluatācijā tika nodots 1,6 miljonus eiro apjomīgais jaunu dzīvokļu projekts “Rietumu apartamenti”. Lielākā daļa jeb 1 miljons eiro no projekta kopējām investīcijām ir AS “Expobank” finansējums. Restaurētajā četrstāvu ēkā izbūvēti 34 dzīvokļi ar pilnu apdari. Decembrī jau pārdota vairāk nekā puse dzīvokļu, kā arī vairāki dzīvokļi rezervēti.

AS Expobank valdes loceklis V. Karpovs:
Kredīts ir ilgtermiņa attiecības, ne vienas dienas randiņš

20.11.2020, 10:40

Vasilijs Karpovs, AS Expobank valdes loceklis

 

Kredīta saņemšanā vai izsniegšanā (skatoties no klienta vai bankas puses) līguma parakstīšana ir līdzīgi kā laulības slēgšana – tas ir apliecinājums, ka abas puses ir nonākušas pie vienota viedokļa par turpmākām attiecībām. Pirms kredīta izsniegšanas gan bankai, gan uzņēmējam ir daudz darba, lai sagatavotos, izpētītu, pārbaudītu, radītu uzticību. Tāpat kā cilvēciskās attiecībās, arī banku un klientu sadarbībā var rasties krīzes brīži un vēlme “visu mest pie malas”, tādēļ allaž ir svarīgi atcerēties, ka kredīts – tās ir ilgtermiņa attiecības un, jo rūpīgāk šīm attiecībām sagatavosimies, jo vieglāk un ērtāk būs tās turpināt.

 

 

AS Expobank piedāvā vēl pievilcīgākus nosacījumus termiņnoguldījumu izvietošanai EUR un USD valūtās

16.10.2020, 12:15

Ņemot vērā klientu ierosinājumus un tirgus pieprasījumu, no šī gada 20. oktobra AS Expobank sāk piedāvāt noguldījumu izvietošanu USD uz termiņu līdz 3 gadiem, kā arī noguldījumus EUR – līdz 5 gadiem. Izmaiņas paredz arī klientiem izdevīgākas noguldījumu izvietošanas procentu likmes uz garākiem termiņiem.

“AS Expobank ir bagāta pieredze termiņnoguldījumu piesaistē, tas vēsturiski ir bijis pieprasīts bankas pakalpojums, jo mēs spējam piedāvāt vienas no izdevīgakajām procentu likmēm tirgū. Mūsu īpatnība un prioritāte ir kvalitatīvu ilgtermiņa attiecību veidošana, tāpēc, ieklausoties klientu ierosinājumos, esam raduši iespēju piedāvāt elastīgākus noguldījumu izvietošanas termiņus un likmes,” komentē AS Expobank valdes loceklis Vasilijs Karpovs.


Ar visiem termiņnoguldījumu izvietošanas nosacījumiem un jaunām procentu likmēm aicinām iepazīties šeit

Banka brīdina par krāpnieciskiem telefonu zvaniem, e-pastiem un sms

13.10.2020, 09:57


Šobrīd ir aktivizējušies krāpnieki, kuri izliekas par bankas darbiniekiem un lūdz nosaukt bankas norēķinu karšu datus, internetbankas datus (lietotāja numuru un paroli) vai kodu kalkulatora kodus. Krāpnieki nereti sūta arī viltus e-pastus un sms, ievietojot aizdomīgas saites, kuras aizved uz ļaundaru mājaslapām.

 

Pievēršam uzmanību, banka nekad nezvana ar lūgumu izpaust klienta konta numuru, maksājuma kartes datus, internetbankas pieejas paroles un koda kalkulatora kodus.

 

Aicinām būt uzmanīgiem un aizdomīgu zvanu, e-pastu vai sms saņemšanas gadījumos lūdzam sazināties ar banku, zvanot uz tel.nr. +371 67043510.

Izmaiņas Rīkojuma izpildes politikā

07.08.2020, 16:50

Cienījamais klient,
 
informējam Jūs, ka no 2020. gada 31. augusta stāsies spēkā jauna Rīkojuma izpildes politika.
Ar jauno dokumentu lūdzam iepazīties šeit.

Ar cieņu,
AS Expobank

Expobank piešķīrusi 1,4 miljonus eiro investīciju kredītu Latvijas stividorkompānijai SIA B Port

17.06.2020, 15:30

AS Expobank piešķīrusi 1,4 miljonus eiro investīciju kredītu Latvijas uzņēmumam ar vietējo kapitālu SIA B Port. Piešķirtais finansējums tiks investēts uzņēmuma attīstībā Rīgas Brīvostas teritorijā. Ar šo kredītu Expobank palielināja sava finansējuma apmēru SIA B Port līdz 4,7 miljoniem eiro.
 

Par AS Expobank darba laiku Līgo svētkos

19.06.2020, 16:20

Cienījamie klienti,

Informējam Jūs par AS Expobank darba laikā kārtību Līgo svētkos laikā:
22. – 24 jūnijā – brīvdienas. AS Expobank nestrādās, maksājumu uzdevumi netiks izpildīti.
Lūdzu ņemt vērā augstāk minēto informāciju, plānojot savu darbu, un informējiet par to savus sadarbības partnerus.

Ar cieņu,
AS Expobank

Par klientu apkalpošanu klātienē

10.06.2020, 15:00

Cienījamie Klienti,

Ar prieku paziņojam, ka pēc ārkārtējās situācijas valstī atcelšanas mēs atsākam klientu apkalpošanu klātienē.

Taču, lai ievērotu piesardzības pasākumus, klientu pieņemšana galvenokārt tiks organizēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Kanāli saziņai ar Banku:
pa tālruni +371 67043508 vai +371 67043500
elektroniski – info@expobank.eu

Pateicamies par sapratni!

Ar cieņu,
AS Expobank

SVARĪGS PAZIŅOJUMS!

16.03.2020, 14:15

Cienījamie Klienti,

ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju koronavīrusa (COVID-19) dēļ, Banka līdz 2020. gada 14. aprīlim pārtrauc klientu apkalpošanu klātienē.

Par AS Expobank darba laiku Maija brīvdienās

30.04.2020, 15:05

Cienījamie klienti,

informējam Jūs par izmaiņām AS Expobank darba laikā un maksājumu izpildes kārtībā brīvdienu laikā:
30. aprīlī - Banka strādā līdz 17:00. Maksājumu uzdevumi tiks pieņemti līdz 16:30.
1. maijā - brīvdiena.
4. maijā - brīvdiena.
 

Par AS Expobank darba laiku Lieldienu brīvdienās

09.04.2020, 16:55

Cienījamie klienti,
 
Informējam Jūs par AS Expobank darba laikā kārtību Lieldienu brīvdienu laikā:

10. un 13.aprīlī – brīvdienas. AS Expobank nestrādās, maksājumu uzdevumi netiks izpildīti.

 

Izmaiņas tarifos

06.03.2020, 14:55

Cienījamais klients, informējam Jūs, ka no 2020. gada 01. aprīļa stāsies spēkā izmaiņas Bankas operāciju un citu pakalpojumu tarifos LR nerezidentiem juridiskām personām.
Jaunos tarifus var apskatīt šeit.  


Ar cieņu,
AS Expobank

Profilakses darbi

27.03.2020, 10:00

Cienījamie klienti!
 
Vēršam Jūsu uzmanību, ka sakarā ar profilakses darbiem nebūs pieejama Internetbankas sistēma 28.03.2020 (sestdiena) no 09:00 līdz 12:00 pēc Latvijas laika.
 

» 1 2 3 4


AS Expobank
Kr. Valdemāra iela 19
Rīga, LV-1010, Latvija
(+371) 67043510
info@expobank.eu
I-Banka Latvija SmartDeposit
_