Sākumlapa
14.04.2021, 14:00:03 
 
Valūtas maiņa bezskaidrā naudā
Pērk  Pārdod
EUR/USD 1.174 1.217
GBP/USD 1.355 1.397
USD/CHF 0.904 0.936
USD/RUB 73.47 78.02
Visas valūtas
 
 

AS Expobank finansētājā projektā “Rietumu apartamenti” pārdota vairāk nekā puse dzīvokļu

 

Šī gada oktobra beigās Liepājas klusajā centrā ekspluatācijā tika nodots 1,6 miljonus eiro apjomīgais jaunu dzīvokļu projekts “Rietumu apartamenti”. Lielākā daļa jeb 1 miljons eiro no projekta kopējām investīcijām ir AS “Expobank” finansējums. Restaurētajā četrstāvu ēkā izbūvēti 34 dzīvokļi ar pilnu apdari. Decembrī jau pārdota vairāk nekā puse dzīvokļu, kā arī vairāki dzīvokļi rezervēti.

 

“Klientu motivācija, nestabilos apstākļos izlemjot par labu nekustamā īpašuma iegādei, galvenokārt ir nepieciešamība pēc ērtas un kvalitatīvas dzīvesvietas pilsētā. Ir ģimenes ar bērniem, kuriem svarīga ērta bērnu nokļūšana mācību iestādē, ir jaunās ģimenes, kam dzīvokļa iegāde ir pirmā nopietnā investīcija kopīgai nākotnei. Savukārt mēs kā attīstītāji no savas puses cenšamies piemeklēt katram klientam izdevīgāko risinājumu dzīvokļa iegādei, piemēram – ģimenēm ar bērniem tā ir “Altum” mājokļu atbalsta programma,” stāsta projekta attīstītāji.

 

AS “Expobank” valdes loceklis Vasilijs Karpovs savukārt norāda, ka jaunu ģimeņu ar bērniem izvēle dzīvot Liepājā saistīta ar to, ka pilsēta pēdējos gados kļūst par arvien nozīmīgāku uzņēmējdarbības, kultūras un izglītības centru Kurzemes reģionā. Tāpēc ērtu, modernu un ģimenēm piemērotu dzīvokļu pieprasījums pilsētā tikai pieaug. “Šobrīd Liepājā pieprasījums pārsniedz piedāvājumu, proti – dzīvokļu jaunās vai renovētās mājās trūkst. Tas bija viens no iemesliem, kādēļ banka izlēma atbalstīt “Rietumu apartamentu” projektu, jo tas dod iespēju iedzīvotājiem saņemt kvalitatīvu dzīvojamo platību, kas atbilst viņu prasībām un vajadzībām,” piebilst V. Karpovs.

 

“Rietumu apartamentos” šobrīd pieejami divu līdz četru istabu mājokļi cenu diapazonā no 48 990 līdz 104 990 eiro, lielai daļai ir balkoni un divas vannas istabas. Katrs dzīvoklis aprīkots ar namruni, pagrabstāvā pieejamas mantu noliktavas, pagalmā – autostāvvieta. Ēkā izbūvētas pilnībā jaunas komunikācijas, plaša un gaiša kāpņu telpa. Savukārt tuvākajā apkārtnē – vairākas izglītības iestādes, veikali, pasts, sabiedriskā transporta pieturas, pasta nodaļa, Liepājas Jūrmalas parks, pludmale un ostas promenāde utt.

 

Projekta “Rietumu Apartamenti” attīstītājs ir SIA “Celtnieku iela” ar vairāk nekā 5 gadu pieredzi jaunu dzīvokļu tirgū, kas Liepājā realizējuši jau deviņus dzīvojamo māju projektus: "Mēness nams", "Ezermalas nams", "Rietumkrasta nams", "Dzintara nams", "Līvu nams", "Kuršu nams", "Avotu nams", "Jugenda nams" un "Torņa nams" ar kopumā vairāk nekā 260 dzīvokļiem, no kuriem visi ir realizēti.


« Atpakaļ


AS Expobank
Kr. Valdemāra iela 19
Rīga, LV-1010, Latvija
(+371) 67043510
info@expobank.eu
I-Banka Latvija SmartDeposit
_