Sākumlapa
07.05.2021, 21:30:09 
 
Valūtas maiņa bezskaidrā naudā
Pērk  Pārdod
EUR/USD 1.194 1.237
GBP/USD 1.378 1.42
USD/CHF 0.883 0.915
USD/RUB 71.58 76.01
Visas valūtas
 
 

SmartDeposit – AS Expobank izveidotā platforma pilnībā attālinātai termiņnoguldījumu izvietošanai

2021. gada janvārī AS Expobank ievieš Latvijas tirgū unikālu finanšu tehnoloģiju platformu termiņnoguldījumu izvietošanai tiešsaistē.

SmartDeposit risinājums paredz pilnībā attālinātu procesu – klients pats var izvēlēties noguldījuma termiņu, identificēt savu personību, noslēgt līgumu ar banku attālināti un pārskaitīt izvēlēto naudas summu uz noguldījuma kontu. Nevienā no procesa posmiem nav nepieciešams sazināties ar banku telefoniski vai doties uz to klātienē – viss tiek paveikts tehnoloģiju platformā www.smartdeposit.lv. Kā jau tehnoloģiskam risinājumam, tam nav arī noteikta “darba laika” – darbības platformā klients var veikt jebkurā sev ērtā laikā.

“Laikā, kad esam spiesti ierobežot savu pārvietošanos un ikdienas gaitas, strauji pieaug arī pieprasījums pēc attālinātiem banku pakalpojumiem un tādiem risinājumiem, kur bankas personāla iesaiste nepieciešama minimāla, proti – lai klients pats varētu gan izvēlēties sev nepieciešamo pakalpojumu, gan pieteikties tā lietošanai, gan attālināti parakstīt līgumu,” jauno pakalpojumu raksturo AS Expobank valdes priekšsēdētājs Rolands Legzdiņš. “Mūsu izveidotais fintech risinājums orientēts uz cilvēkiem, kuriem ir tuvas digitālās tehnoloģijas un kuri vēlas jau šodien rūpēties par savu nākotnes kapitālu. Jebkurš risinājums ir balstīts uz vajadzībām, un mēs redzam, kas šodien klientiem ir nepieciešams, proti – mobilitāte, ērtums un drošība. Finanšu tehnoloģiju platformu izmantošana kļūst arvien populārāka, tādēļ, lemjot par termiņnoguldījumu pakalpojuma piedāvāšanu jauniem bankas klientiem, izvēlējāmies tieši fintech risinājumu.”

Bankas izstrādātais rīks saņēmis regulējošo institūciju apstiprinājumu, proti – noteiktais personas identifikācijas veids un līguma slēgšanas process ir drošs un turklāt notiek pilnībā attālināti. Klientam identificējoties, SmartDeposit sistēma veiks nepieciešamās pārbaudes, lai pārliecinātos par iecerētā noguldījuma naudas legālu izcelsmi. Klients saņems apstiprinājumu sistēmā un varēs izvēlēties, uz kādu termiņu naudu noguldīt un parakstīt līgumu.

Pārskaitījums notiek no personas esoša konta kādā bankā uz jauno – SmartDeposit kontu. Termiņnoguldījumā SmartDeposit maksimālā noguldāmā summa ir 15 000 eiro un minimālā – 500 eiro. SmartDeposit platforma ir radīta ar mērķi vienkāršot noguldīšanas procesu bankas jaunajiem klientiem. Esošie AS Expobank klienti turpina izvietot termiņnoguldījumus, izmantojot internetbanku.

SmartDeposit ir AS Expobank pirmais fintech risinājums, kas radīts Latvijas klientiem – privātpersonām. “Esam secinājuši, ka Latvijā ir pietiekoši daudz cilvēku, kuriem bankas kontā ir sakrāta nauda “nebaltām dienām”, taču tā neko “nepelna”. Mūsu piedāvājums ir šo naudu izmantot gudri, proti – mēs dodam iespēju pelnīt līdz pat 1,70% gadā,” skaidro R. Legzdiņš.


« Atpakaļ


AS Expobank
Kr. Valdemāra iela 19
Rīga, LV-1010, Latvija
(+371) 67043510
info@expobank.eu
I-Banka Latvija SmartDeposit
_